CIMIC Award of Excellence!

Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz odebrał w imieniu Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach z rąk dyrektora NATO CIMIC Centre of Excellence w Hadze, płk Andreasa Eckela prestiżowe wyróżnienie - CIMIC Award of Excellence.

Nagroda przyznana została za ścisłą współpracę Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach, a także instytucjami układu pozamilitarnego województwa świętokrzyskiego. Serdeczne gratulacje! Warto dodać, iż nagroda CIMIC Award of Excellence przyznawana jest co roku jednemu z krajów członkowskich NATO i po raz pierwszy trafiła do Polski.

Cieszymy się, że Stowarzyszenie "PASSSA" - organizacja pozarządowa działająca w obszarze bezpieczeństwa i obronności może brać aktywnie udział w działaniach zwiększających stabilność i bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu.

Razem bezpieczniej ❤️