Kursy ochroniarskie - Katowice

Oferujemy kursy ochroniarskie w Katowicach: kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, kurs doskonalący pracowników ochrony, przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń, kurs członków służby porządkowej i informacyjnej, kierownik ds. bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę!

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Oferujemy kompleksowy kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony w Katowicach, który pozwoli Ci nabyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zostać profesjonalnym, licencjonowanym pracownikiem ochrony.

Po kursie na pracownika ochrony zdobędziesz pełne uprawnienia do pracy w branży - bez egzaminów państwowych! Zostaniesz wpisany/a na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, po czym możesz ubiegać się o pozwolenie na pracę z bronią.

Zapisz się - nabór trwa!

Kurs doskonalący pracowników ochrony

Każdy kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej jest zobowiązany do odbycia okresowego kursu doskonalącego - raz na 5 lat oraz przedłożenia zaświadczenia o jego odbyciu właściwemu komendantowi wojewódzkiemu Policji. Obowiązek ten determinuje treść artykułu 38b ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.

PASSA organizuje regularne kursy doskonalące dla pracowników ochrony w Katowicach. Zapisz się już dziś - nabór trwa!

Przygotowanie do egzaminu na pozwolenie na broń

Kurs pozwolenie na broń przeznaczony jest dla kwalifikowanych pracowników ochrony, którzy chcą przygotować się do egzaminu państwowego, a także dla wszystkich osób, które starają się o pozwolenie na broń w celu ochrony osobistej, ochrony osób i mienia, sportowym, łowieckim, kolekcjonerskim, pamiątkowym, szkoleniowym.

Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu na posiadanie broni w Katowicach!

Kurs członków służby porządkowej i informacyjnej

Chcesz zostać ochroniarzem imprez masowych w Katowicach? Kurs członków służby porządkowej i informacyjnej jest dla Ciebie! To szkolenie specjalnie dla członków służby porządkowej i informacyjnej, dzięki któremu będziesz mógł zyskać uprawnienia do pracy na masowych eventach.

Zapisz się już dziś!

Kierownik ds. bezpieczeństwa

Szkolenie uprawniające do kierowania zespołem pracowników na imprezach masowych. Program realizowany jest zgodnie z Rozporządzeniem RM z dnia 30.08.2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Zapisz się już dziś!