Wirtualne strzelnice

Zapraszamy na szkolenia na najnowszym laserowym symulatorze strzelań! Tylko w Stowarzyszeniu "PASSA"! Programy strzelań podstawowych oraz zaawansowanych dla służb mundurowych jak i placówek oświatowych. Programy strzelań dynamicznych i obronnych. Laserowe karabiny, pistolety maszynowe oraz strzelby i bróń krótka. Przenośne systemy osłon, bieżni do strzelania w ruchu, swiateł specjalistycznych i urządzenia zadymiającego pomieszczenia w celu realizacji realnego treningu.

Specjalistyczny program JTS, podejmowania właściwej decyzji w trakcie służby i wykorzystaniu w odpowiedni sposób środków przymusu bezpośredniego przez funkcjonariusza, żołnierza, pracownika ochrony. Edytor pozwalający na stworzenie własnych scenariuszy JTS uwarunkowanych polskimi przepisami prawa.

Zapraszamy na szkolenia! Stowarzyszenie "PASSA"